-10% nuolaida su kodu: VYRUDIENA , gegužės 27-29 d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 50€.
Turite klausimų? Kreipkitės ! +370 37 787 767
Darbo dienomis: 8:00-17:00
lt
Parduotuvės
0
Jūsų prekių krepšelis tuščias

COVID 19

Rodyti:

Covid-19 testai ir kitos apsaugos priemonės

Greitieji antigenų testai nosies landos ar seilių. Koloidinis Gold metodas yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti 2019 naujojo koronaviruso antigeną žmogaus seilėse ar nosies landoje. 

Gausus medicininių veido kaukių pasirinkimas : suaugusiems ir vaikams. Visos kaukės yra su gumelėmis. Suagusieji gali rinktis iš įvairių spalvų, tokių kaip juodos, žalios ar mėlynos. Vaikams kaukių pasirinkimas taip pat platus : tai ir kaukės su pandomis mėlynos ar rožinės spalvos, bei juodos, violetinės ar labiausiai pamėgtos baltos spalvos. Vaikiškos kaukės supakuotos dėžutėse po 50 vnt, tačiau rasite ir įpakavimus po 5 ar 10 vnt. Šiuo įpakavimus ypač mėgsta mokinukai, nes kuprinėje visada turi švarioje - atskiroje pakuotėje su ne viena , bet keliomis kaukėmis, tad gali ją iškart pakeisti esant poreikiui.

Siūlome ir medicininius respiratorius su vožtuvu, ar be jo. Respiratoriai skirti apsaugai nuo oru plintančių kietųjų dalelių, dulkių ir uminių kvėpavimo takų ligų sukėlėjų. Jie patogiai priglunda prie veido, su gumelėmis už ausų ir nosies spaustuku. Respiratoriai su vožtuvu supakuoti po 1 vnt, o be vožtuvo - pakuotėje rasite net 3 vnt. 

Apsaugai nuo virusų ir bakterijų reikalinga ir būtina taip pat ir rankų priežiūra. Taigi e-skirgesa. lt parduotuvėje rasite priemonių ir rankų dezinfekcijai. Vienas populiariausių rankų dezinfektantas - Sterilium, kurio pakuotė 500 ml. O jei visgi Jūs esate tas, kuris mėgstate servetėles, o ne dezinfektantus skystu pavidalu, tai turime pasiūlymą ir Jums - neaustinio pluošto vienkartinės valančios servetėlės su alkoholiu. Servetėlių išmatavimai 14 x 18 cm. Papildomai galite įsigyti - valomajį rankų gelį su alaviju, kuris specialiai sukurtas rankų higienai užtikrinti. Priemonė puikiai tiks, jei nėra galimybės nusiplauti rankų. Gelis papildytas alavijų geliu, glicerinu ir vitaminu B5, kurie pasižymi natūraliomis drėkinamosiomis savybėmis. Sudėtyje yra 70 % denatūruoto alkoholio.

Pasirūpinę testais, rankų be veido apsauga, pasirūpinome ir paviršių dezinfekcija. Čia taip pat galite rinktis iš kelių variantų, t.y. purškiamą dezinfekcinį skystį MinutenSpray, kuris yra greito veikimo dezinfekantas, be aldehidų ir fenolių (nealergizuojantis), alkoholių, ketvirtinių amonio junginių ir alkilaminų pagrindu ARBA neaustinio pluošto sausos servetėlės 30x25 cm plastiko dėžėje su dozatoriumi, kurias prieš vartojimą reikia sudrėkinti įstaigos ar namuose naudojamu, pasirinktu paviršius dezinfekuojančiu tirpalu