NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 50 € ir daugiau.
Turite klausimų? Kreipkitės ! +370 37 457 746
Darbo dienomis: 8:00-17:00
lt
Parduotuvės
0
Jūsų prekių krepšelis tuščias

COVID-19 greitasis antigenų testas, 20 vnt.

180.00€198.00€

Prekės kodas: 520056

Gamintojas: Nenurodoma

Aprašymas

Antigenų testas, tai chromatografinis imunologinis tyrimas, kuomet nustatomi SARS CoV-2 baltymo antigenai nosies tepinėlio mėginiuose.

Tyrimo eiga:
1) Paėmus mėginį iš paciento nosiaryklės jis dedamas šį mėgintuvėlį su buferiu ir maišoma maždaug 10 sekundžių, prispaudžiant tepinėlio galvutę prie mėgintuvėlio sienelės, kad antigenai išsiskirtų į mėgintuvėlį.
2) Išimant tepinėlį iš mėgintuvėlio, jis spaudžiamas prie sienelių, taip išgaunant skystį iš mėginio.
3) Iš sandarios folijos pakuotės išimama testo kasetė (ji turi būti panaudojama per 1 val.) ir tiksliausias rezultatas bus gaunamas, jei testas daromas iškart atidarius pakuotę.
4) Apverčiamas mėgintuvėlis ir į kiekvieną duobutę įlašinama po 3 lašus mėginio. Paleidžiamas laikmatis, palaukus kol pasirodys spalvota (-os) linija (-os), vertinamas rezultatas po 15 min. Jei praėjo 20 min. rezultato nevertinkite.

Rezultatų vertinimas:
Teigiamas - pasirodo dvi ryškios spalvos linijos. Viena linija turi būti kontrolinėje srityje, kita bandymo srityje. Bet koks bandymo srityje spalvos atspalvis turėtų būti laikomas teigiamu.
Neigiamas - kontrolinėje srityje atsiranda viena spalvota linija. Bandymo srityje nėra matomos spalvos linijos.
Negaliojantis - kontrolinė linija nepasirodo. Nepakankamas mėginio tūris arba neteisingai atlikta procedūra yra labiausiai tikėtinos kontrolinės linijos nepasirodymo priežastys. Peržiūrėkite provedūrą ir pakartokite bandymą su nauja testo kasete

Pakuotė: 20 vnt.