Kovo 1 d. - tarptautinė žmonių su negalia vežimėlio diena - 10% neįgaliųjų vežimėliams ir jų priedams. Nemokamas pristatymas nuo 50€

Turite klausimų? Kreipkitės ! +370 37 787 767
Darbo dienomis: 8:00-17:00
lt
Parduotuvės
0
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Savo veiklą pradėjusi 1995 m. UAB „Skirgesa“ šiandien yra viena iš lyderiaujančių kompanijų medicinos priemonių srityje. Įmonė sėkmingai vystosi ir prekiauja plačiu medicinai skirtų prekių asortimentu: medicinos priemonėmis, įranga, odontologijos bei kosmetikos prekėmis. Daugiametę patirtį turinti UAB „Skirgesa“ valdo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje bei Panevėžyje. Tai - nepakeičiama partnerė ne tik valstybinėms, privačioms medicinos įstaigoms, bet ir kiekvienam, besikreipiančiam piliečiui.

Kompanijos ašį sudaro nuolat augantis, kompetentingas ir vieningas kolektyvas – žmonės siekiantys eiti koja kojon su pasaulyje vykstančiais virsmais. Jų tikslas – pasirūpinti, kad Lietuvoje netrūktų kokybiškų, naujų ir jau žinomų, sveikatai svarbių prekių. UAB „Skirgesa“ pilnu pajėgumu semiasi patirties iš pasaulyje žinomų gamintojų bei dalinasi savo žiniomis su Lietuvos medikais, partneriais, žmonėmis. Kompanija paiso įsivyraujančia tvarumo politika bei tiekia į rinką produktus, kurie būtų kiek įmanoma mažiau taršūs aplinkai, žmogui, gamtai. Taip auga įmonės indėlis ir įtaka medicinos sektoriuje.

Išmintingų vadovų, tvirtos partnerystės su užsienio tiekėjais, išmanių darbuotojų dėka, UAB „Skirgesa” gali pasiūlyti ypač platų medicinos, stomatologijos bei kosmetikos priemonių asortimentą ir išpildyti net įnoringiausių klientų lūkesčius.

Apsilankyti:www.skirgesa.lt

test