Įvairių pirštinių bei Purles kosmetikos SUPER pasiūlymai tik JUMS. Nemokamas pristatymas nuo 50€

Turite klausimų? Kreipkitės ! +370 37 787 767
Darbo dienomis: 8:00-17:00
lt
Parduotuvės

Prekių grąžinimas ir garantija

Grąžinimas:

1. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti ir Pardavėjui grąžinti šių prekių:

  • kokybiškų parfumerijos, kosmetikos, dantų ir burnos ertmės higienos, tualetinių preparatų;
  • kokybiškų optikos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisų ir aparatų;
  • visų kitų kokybiškų prekių, kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);
  • Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytų prekių t.y. supakuotas prekes, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (į šių prekių grupę įeina tokios prekės, kurių apsauginis įpakavimas yra iš esmės svarbus dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių, pavyzdžiui: dantų šepetėlis, kosmetika, kojinės ar pėdkelnės, apatinis trikotažas, nuo kurių buvo nuplėštos apsauginės juostelės ir kt.) (6.22810 str. 5 punktas), pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintas prekes (6.22810  str. 3 punktas)).
  • kitų prekių, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

2. Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

3. Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui elektroninėje parduotuvėje užsakytas arba nusipirktas tas Prekes, kurios nėra nurodytos Pirkimo-pardavimo taisyklių 1 punkte (toliau – Taisyklės). Norėdamas pasinaudoti šia teise, Pirkėjas apie Prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi:

3.1. ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie ketinimą grąžinti prekes  administratoriaus elektroninio pašto adresu info@e-skirgesa.lt.  

3.2. ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Pardavėjo informavimo apie prekių grąžinimą, perduoti Pardavėjui Prekes kartu su užpildytu Prekių gąžinimo aktu bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui: garantinės priežiūros knygele).

3.3. Prekių grąžinimas galimas keliais būdais:

     3.3.1. Per OMNIVA grąžinimų sistemą. Užpildykite grąžinimo formą šioje nuorodoje: E-skirgesa grąžinimas. Pirkėjas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.

      3.3.2. Siųsti adresu : UAB Skirgesa, Energetikų g. 30, LT- 52461, Kaunas. Pirkėjas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.

      3.3.3. Jei pirkėjas, įsigydamas prekę, pasinaudojo galimybe atsiimti prekę Skirgesa fizinėje parduotuvėje, jis gali pats pristatyti grąžinamą prekę į tą pačią parduotuvę, tos parduotuvės darbo valandomis.

4. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos Prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant Prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus Prekės priklausinius. Jeigu Prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti Prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už Prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

5. Netinkamos kokybės Prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir Prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

6. Taisyklėse nustatytais Prekių grąžinimo atvejais už Prekes sumokėtus pinigus Pardavėjas grąžina Pirkėjui per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Prekių gražinimo dienos, pervesdamas pinigus į mokėtojo už Prekes banko sąskaitą, prieš tai išskaičiavęs iš Pirkėjui grąžintinos sumos nustatytą prekių pristatymo mokestį.

Papildomos informacijos apie prekių grąžinimą galite rasti čia:

www.infolex.lt

www.vartotojai.lt

Vartotojų teisė grąžinti kokybiškas prekes

Prekių, atšauktų iš rinkos, grąžinimas: 

Vadovaujantis Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos gautu raštu “Dėl medicinos priemonių atšaukimo iš rinkos”, informuojame, kad buvo atšaukti gamintojo NingboGreetmed Medical Instruments Co., Ltd. (Kinija) medicininiai turniketai. Jei įsigijote šią prekę, turitę teisę ją grąžinti. Dėl prekės grąžinimo prašome susisiekti elektroniniu paštu: disposable2@skirgesa.lt arba telefonu: +370 618 35731. 

Prašome atkreipti dėmesį - jeigu įsigijote pirmos pagalbos vaistinėles „Litdent“ ir jų sudėtyje buvo gamintojo Ningbo Greetmed Medical  Instruments Co., Ltd. (Kinija) medicininiai turniketai, prašome dėl šių medicininių turniketų grąžinimo kreiptis tiesiogiai į UAB „Litdent“ el. paštu info@litdent.com" . 

Garantija:

1. www.e-skirgesa.lt parduodamų prekių pagrindinės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Prekėms, kurioms suteikiama gamintojo garantija, terminai ir kitos sąlygos nurodomi tų prekių aprašymuose ir detalizuojami garantiniame lape. 

2. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. Jei kyla abejonių dėl nurodyto produkto, kreipkitės į aptarnavimo skyrių prieš įsigyjant prekę.

3. Dėl prekių, kurioms taikoma garantija, priežiūros klausimų kreiptis į e-parduotuvės garantinį servisą:
Tel. nr. +370 37 787 767 arba el.paštu: info@e-skirgesa.lt.